+ 371 28993444 sales@ecom20.com

ECOM 2.0 INDIVIDUAL

ECOM 2.0 Individual – funkcionāla on-line tirdzniecības sistēma ar tikai to, kas nepieciešams – efektīvi un nepārmaksājot par neizmantoto.

Izbaudiet e-pasūtījumu priekšrocības

Aiciniet klientus iepirkties jūsu veikala interneta vidē, tādā veidā būtiski samazinot kļūdu apjomu, kas var rasties, veicot pasūtījumus pa tālruni vai pastu. Saņemtie pasūtījumi var tikt automātiski importēti jūsu lietvedības sistēmā (1С, Navision u.c.), kā arī piegādātāja un citu partneru sistēmās.

Pārdodiet visur – gan mājaslapā, gan mobilajās ierīcēs!

Ir pieejami responsīvā dizaina maketi ar iespēju palaist savu interneta veikalu ātri un vienkārši, tāpat jūs varat pasūtīt arī paši savu, unikālu dizainu.

Sistēmu integrācijas procesi

Savienosim ECOM ar jūsu uzskaites sistēmām (ja tās paredz šādu iespēju), ar jebkuru bankas sistēmu (radot iespēju klientam veikt pasūtījuma apmaksu uzreiz pēc tā noformēšanas), kā arī ar loģistikas uzņēmumiem (Omniva, Venipak u.c.), kas ļauj veikt pilnīgas informācijas apmaiņu ar loģistikas uzņēmumiem procesu caurspīdīgumam un pārskatāmībai.

Apmaksu ielāde uzreiz no bankas

Fiksējiet visas saņemtās apmaksas ar 2 klikšķiem.

Elastīga pasūtījuma noformēšanas un apstrādes noteikumu ieviešanas

Detalizēta iestatīšana, kuras pamatā ir izveidotie biznesa procesi. Klientam sūtāmie paziņojumi un pasts, pasūtījumu statusi, izņēmumi pasūtījuma noformēšanas procesā, pārvadātāji.

Datu savākšana (‘data pooling’)

Papildus manuālam datu importam vai importam no esošajām sistēmām piedāvājam datu savākšanu no dažādiem svešiem avotiem.

Piemēram, kādam mūsu klientam mēs automātiski vācam datus par 22000 precēm, to cenām un atlikumiem no cita interneta veikala. Mēs varam savākt datus, izmantojot FTP, importēt datus no citām B2B sistēmām, ‘nograbbot’ no svešiem interneta veikaliem (vai saņemt no tiem datus caur XML), kā arī automātiski izmantot jūsu datu failus (piemēram, Excell), izmantojot E-mail (ECOM var pieslēgties jūsu E-mail kontam un meklēt datus tur).

„Multisite” iespējas

Veidojiet vairākus interneta veikalus, izmantojot vienu kopēju datubāzi.
Piemērs: www.motoland.lv / www.formybike.eu – viena klienta divi dažādi veikali dažādiem reģioniem.

Individuālas cenu lapas

Akcijas cenu lapas, cenu lapas izplatītājiem, cenu lapas klientu grupām un jebkurš cits nepieciešamais cenu lapu veids ar detalizētiem iestatījumiem un automātiskās aktivizācijas un deaktivizācijas datumiem.

 

Biznesa procesu kontroles opcija

Uzdevumu sadalīšana menedžeriem, statistikas dati u.c.

Vienmēr aktuāla informācija

Preču saraksti, akcijas, cenu lapas, jaunumi, noliktavas atlikumi, piegādes grafiki utt.

Visa šī informācija vienmēr ir aktuāla, bez kļūdām un nepārtraukti pieejama jūsu klientiem (tiem, kuriem jūs sniedzat pieeju savai sistēmai). Samaziniet laiku, kas tiek tērēts zvaniem un sarakstei ar klientiem, vienmēr kontrolējiet un saņemiet svaigākos datus par reālo situāciju.

Informatīvais atbalsts: Tehniskais atbalsts: Pieejamo resursu apjoms:
Personāla konsultācijas par sistēmas procesiem un darbu ar to; Kļūmju un tehnisko traucējumu novēršana; Līdz 300 000 nomenklatūras pozīciju atbalsts;
Help Desk; Datubāzes un mājas lapas rezerves kopijas izveidošana reizi dienā; Kopējās uz diska atvēlētās vietas apjoms 30 GB.
Konsultācijas par sistēmā ievadāmo saturu un ar to saistītās korekcijas. Automātisko procesu monitorings; Nomenklatūras datu automātiskā atjaunošana no ārējiem avotiem līdz 100 000.
  Projekta On-Line pieejamības atbalsts 24/7.  
  Savlaicīga servera programmnodrošinājuma atjaunināšana;  
  Bezmaksas automātiskā platformas atjaunināšana uz jaunāko versiju.  

ECOM 2.0 Individual papildu iespējas:

Bez starpniekiem – piedāvājiet savas preces patērētājiem bez starpniekiem, izmantojot savu(s) interneta veikalu(s)

Jūs automātiski saņemat interneta veikalu vai vairākus veikalus (dažādām valstīm, dažāda dizaina, ar nepieciešamo interfeisa valodu un produktu klāstu), pārvaldot tos vienotā sistēmā.

Partneru veikali – publicējiet savas preces ECOM sistēmas partneru interneta veikalos un saņemiet papildu pasūtījumus

Jūs iegūstat pieeju partneru interneta veikaliem savu preču klāsta izvietošanai tajos, vai arī mēs varam izvietot preces jūsu norādītajās 3. puses interneta veikala platformās. Preču datu apmaiņa un pasūtījumu saņemšana no šīm platformām notiek automātiski.

RESALE – piedāvājiet savu interneta veikala sistēmu citiem tirgotājiem

Iespējams, kāds cits piegādātājs vai ražotājs vēlas tirgot savas preces, izmantojot jūsu interneta veikalu un maksājot jums par to komisijas naudu. Savā ECOM interneta veikalā jūs varēsiet tirgot citu piegādātāju preces vienas dienas laikā!

Kolektīvās iepirkšanās modulis – izmantojiet kolektīvā pasūtījuma iespējas

Izsūtiet piedāvājumu piedalīties noteiktu preču iepirkšanā un saņemiet piedāvājumus piedalīties zemākas cenas kolektīvajā pirkumā.

Mobilais aģents – izmantojiet mobilās pasūtīšanas sistēmas priekšrocības

Saņemiet mobilo pasūtīšanas sistēmu, kuru jūsu aģenti var izmantot pie klientiem.

„Cenu spiegs” (PriceSpy) – savāciet datus no apkopotājiem un vienmēr esiet informēts par cenu izmaiņām

Sistēma ļauj savākt datus no apkopotājiem un noteikt produktu cenas, kā pamatu izmantojot iegūto informāciju saskaņā ar jūsu ievadītajiem parametriem.

Veiciet tirgus analīzi un cenojiet savas preces atkarībā no saņemtajiem tirgus analīzes rezultātiem, esot soli priekšā konkurentiem un palielinot savu apgrozījumu.

Noliktavas uzskaite – pārvaldiet savu noliktavu ērti un vienkārši

Izmantojiet noliktavas uzskaites moduli, lai, pieņemot preci noliktavā, tā tiktu marķēta atkarībā no tās tālākās izmantošanas, un tiktu ģenerēts tās iekšējais svītru kods. Ar svītru koda palīdzību iespējams fiksēt preces tālāko kustību līdz pat tās nodošanai klientam.

Finanšu dokumenti – izrakstiet, uzskaitiet un pārvaldiet dokumentus ērtāk

Pārvaldiet savu dokumentāciju (rēķini, iekšējās, periodiskās un atgriezeniskās pavadzīmes u.c.) ērti un vienkārši, izmantojot dokumentu pārvaldīšanas iespējas.

Mārketings jūsu veikalam – izmantojiet mārketinga iespējas savam veikalam un piesaistiet vēl vairāk klientu

Izmantojiet dažādas mārketinga aktivitāšu iespējas – promo kodus, bonusa sistēmas, izsūtīšanas, akcijas u.c., lai piesaistītu vēl vairāk klientu.

PDF kataloga izveide

Ar vienu peles klikšķi izveidojiet visa jūsu interneta veikala preču klāsta katalogu PDF formātā, kuru var izmantot pārdošanas u.c. vajadzībām.

B2B sistēma

Aktivizējiet piedāvātos B2B (business 2 business) moduļus un radiet iespēju potenciālajiem partneriem jūs atrast online.

Iespējams, ka tieši pašreiz kāds meklē piegādātāju tāda tipa precēm, kuras jūs ražojat. Aktivizējot B2B sistēmas daļu, iegūstiet papildu iespējas palielināt apgrozījumu. Piekritīsiet, ka saņemt pat tikai dažus neprognozētus pirkumus reizi kvartālā ir daudz labāk, kā tos neiegūt vispār, neaktivizējot B2B?

Automātiska datu apmaiņa

Ietaupiet laiku, ļaujot sistēmai nodrošināt automātisku datu apmaiņu. Tādā veidā visa informācija par pasūtījumiem, pavadzīmēm, dati par parādniekiem, preču atgriešanas, sūdzību u.c. dati cirkulēs automātiski starp jums un jūsu partneriem, ietaupot jūsu laiku un darba apjomus.

Vēlaties attīstīt savu e-veikalu vai palielināt tā apgrozījumu?

Sazinieties ar mums un iegūstiet Jūsu uzņēmumam pielāgotu ECOM sistēmu!

Aplūkojiet arī citas ECOM sistēmas iespējas:

ECOM 2.0 STANDARD

Vienkāršs un funkcionāls interneta veikals ar ērtu e-komercijas sistēmu ātri, efektīvi un par nelielu cenu.

UZZINĀT VAIRĀK

ECOM 2.0 INDIVIDUAL

Funkcionāla on-line tirdzniecības sistēma ar tikai to, kas nepieciešams – efektīvi un nepārmaksājot par neizmantoto.

UZZINĀT VAIRĀK

ECOM 2.0 PREMIUM

Jaudīga on-line tirdzniecības sistēma ar paplašinātu funkcionālu, pilnu atbalstu, integrācijām un lielu preču skaitu.

UZZINĀT VAIRĀK