+ 371 28345106 sales@ecom20.com

ECOM 2.0 SERVISI

Nomenklatūras pozīciju aizpildīšana

Mūsu datu ievades speciālisti ievadīs aprakstus, atribūtus, attēlus, īpašības un visu citu nepieciešamo informāciju, ko nepieciešams sistēmā ievadīt manuāli. Šāda manuāla datu ievades nepieciešamība var rasties, citām sistēmām veidojot nepilnīgus izejas failus.

Programmētāja pakalpojumi

Iegūstiet visas jaunākās funkcijas, iespējas, individuāli Jūsu vajadzībām programmētus risinājumus, papildinājumus un pielāgošanu, nodrošinot savam biznesam visu, kas nepieciešams efektīvai un patīkamai uzņēmuma darba procesu realizācijai.

   Premium abonementā ir iekļauti programmētāja pakalpojumi noteiktā stundu apjomā.

PriceSpy cenu analītiķis

Vienmēr esiet informēti par jaunākajām tirgus cenām, cenu izmaiņām, konkurentu piedāvājumiem, kā arī izmantojiet automātiskās cenu iestatīšanas un tirgus pozīcijas prognozēšanas rīkus, lai nodrošinātu savam uzņēmumam stabilu pozīciju patērētāju tirgū.

SMS izsūtne

Izsūtiet saviem klientiem, partneriem un citām biznesā iesaistītajām personām automātiskus un/vai manuālus SMS ziņojumus par jaunākajām aktualitātēm, izmaiņām un citu nepieciešamo informāciju, neatejot no Jūsu e-komercijas sistēmas.

E-mail izsūtne

Piedāvājiet sezonas aktualitātes vai informējiet Jūsu klientus par īpašo noliktavas tīrīšanu u.c. aktuāliem jaunumiem, izsūtot masveida paziņojumus uz klientu norādītajām e-pasta adresēm pavisam vienkārši Jūsu e-komercijas sistēmā.

Analītiķa pakalpojumi

Saņemiet profesionāla analītiķa pakalpojumus, kas atrisinās visas ar Jūsu e-komercijas procesiem saistītās problēmas, sākot ar tehniskajām nepilnībām un beidzot ar Best Practice risinājumiem Jūsu darbības efektivitātes paaugstināšanai un apgrozījuma palielināšanai.

   Analītiķa pakalpojumi noteiktā stundu apjomā.

Datu savākšana („data pooling”)

Izmantojiet datu savākšanu no dažādiem svešiem avotiem papildus manuālam datu importam vai importam no esošajām sistēmām, lai atbrīvotos no liekas un laikietilpīgas datu manuālas pārrakstīšanas un ievadīšanas Jūsu sistēmā un interneta veikalā.

    Datu savākšanas iespējas ietilpst arī Premium abonementā.

Mobilais aģents

Mobilais aģents sniedz iespēju veikt ar pārdošanas procesiem saistītās darbības attālināti, kā arī plānot vizītes, maršrutus, darba uzdevumus un citas attālinātam darbam nepieciešamās funkcijas, atvieglojot un pārvaldot Jūsu aģentu darbu objektos un pie klientiem.

ECOM 2.0

Audzējiet sava tirdzniecības uzņēmuma apgrozījumu un pārvaldiet savus tirdzniecības procesus un interneta veikalu pavisam vienkārši un patīkami, turklāt ar kvalitāti, ko jutīs arī jūsu klienti!

Aplūkojiet arī citas ECOM 2.0 sistēmas iespējas:

ECOM 2.0 I-STORE

On-line tirdzniecības sistēma ar interneta veikalu, kas ļauj automatizēt e-komercijas procesus un ir savietojama ar citām sistēmām.

UZZINĀT VAIRĀK

ECOM 2.0 HORECA

Ēdiena pasūtījumu apstrādes, pagatavošanas un piegādes procesu organizācijas sistēma ar mājaslapu, kurā var pasūtīt jūsu ēdienus.

UZZINĀT VAIRĀK

ECOM 2.0 INVOICING

Automātiskā rēķinu izrakstīšanas sistēma ar maksājumu pārvaldi ērtai un ātrai rēķinu ģenerēšanai, nosūtīšanai un apmaksu kontrolei.

UZZINĀT VAIRĀK